Rozkład jazdy

Chojnów - Legnica

Uwaga z dniem 25.05 odwieszamy połączenia z Chojnowa w godz 7:10, 8:15, 14:25, 16:10, 17:20 Połączenia sobota niedziela nadal zawieszone

Regulamin przewozów

Lp. Przystanek Nr przystanku Km odległość
między
przystankami
1

1-5xF
2

1-7x
3

1-7x
4

1-5xF
5

1-5xF
6

1-5x
7

1-5x
8

1-7xF
9

1-5x
10

1-5x
11

1-7xF
1 Chojnów - Pl. Dworcowy 1 0,0 0,0 06:55 07:10 08:15 09:35 11:45 13:30 14:25 15:25 16:05 17:20 18:25
2 Chojnów - Legnicka 2 1,0 1,0 07:00 07:15 08:20 09:40 11:50 13:35 14:30 15:30 16:10 17:25 18:30
3 Michów nr 48 3 1,5 0,5 07:01 07:16 08:21 09:41 11:51 13:36 14:31 15:31 16:11 17:26 18:31
4 Dobroszów nr 50 4 6,0 4,5 07:05 07:20 08:25 09:45 11:55 13:40 14:35 15:35 16:15 17:30 18:35
5 Studnica nr 54 5 9,7 3,7 07:09 07:24 08:29 09:49 11:59 13:44 14:39 15:39 16:19 17:34 18:39
6 Gnieromirowice nr 56 6 13,7 4,0 07:13 07:28 08:33 09:53 12:03 13:48 14:43 15:43 16:23 17:38 18:43
7 Lipce nr 58 7 17,5 3,8 07:15 07:30 08:35 09:55 12:05 13:50 14:45 15:45 16:25 17:40 18:45
8 Legnica - Chojnowska - Żołnierska 06 8 18,2 0,7 07:17 07:32 08:37 09:57 12:07 13:52 14:47 15:47 16:27 17:42 18:47
9 Legnica - Chojnowska - Szewczenki 04 9 18,6 0,4 07:19 07:34 08:39 09:59 12:09 13:54 14:49 15:49 16:29 17:44 18:49
10 Legnica - Piastowska - Senatorska 01 10 19,5 0,9